Paberkandjal materjalid

 • Raamat “Tom õpib rahamängu”

  20.00

  Kõige populaarsem rahatarkuse raamat lastele, mida on müüdud juba üle 7800 eksemplari. Raamatusse kirjutatud jutud on suurepärane viis alustada vestlust rahast ja väärtustest.
  Kunagi ei ole liiga vara või hilja alustada rahatarkuse õppimisega.

  Lisa korvi
 • Juhend „Mina ÕPETAN rahamängu“

  34.00

  Juhend „Mina ÕPETAN rahamängu“ kuulub komplekti koos raamatu ja töövihikuga. Tegemist on rahatarkuse baasteemasid käsitleva materjaliga, mis on lõimitav erinevate õppeainetega või kasutatav 35-tunnise õppeaastat läbiva rahatarkuse algkursusega.

  Lisa korvi
 • Töövihik „Mina ÕPIN rahamängu“

  19.00

  Tegemist on Eesti esimese rahatarkuse töövihikuga lastele. Kuigi töövihik on mõeldud eeskätt 2.– 4. klassi õpilastele, pole vanusel tegelikult suurt vahet – oluline on õppida päriselu rahamängu rõõmu ja huviga.

  Lisa korvi
 • -11%

  Suur kombo (raamat+ töövihik+ juhend)

  65.00

  Ideaalne kombo lapsele rahatarkus selgeks õpetamiseks. Materjal sisaldab 16 teemat nagu nt rahatarkuse olemus, unistamine, raha kui maksevahend, kolm rahakassat, raha teenimine, vajadused vs tahtmised, mõistlik kulutamine, eelarve, laenamine, ametid, raha kasvatamine, ettevõtlikkus jne.

  Lisa korvi
 • -9%

  Väike kombo (juhend+ töövihik)

  48.00

  Ideaalne valik kui Sul on juba raamat olemas. Materjal sisaldab 16 teemat nagu nt rahatarkuse olemus, unistamine, raha kui maksevahend, kolm rahakassat, raha teenimine, vajadused vs tahtmised, mõistlik kulutamine, eelarve, laenamine, ametid, raha kasvatamine, ettevõtlikkus jne

  Lisa korvi
Shopping Cart
Scroll to Top