Tom learns about money

-20%

Tom learns about money

Original price was: €20.00.Current price is: €16.00.

EELMÜÜK!!!! Praktilised rahateadmised sinu lapsele! Ostes 2 = transport tasuta.

Learn the real-life money game with joy and ease!

It is best suited for children aged 4–11 but is great for anyone who needs a reminder about the important things in life and wants to gain financial knowledge in a simple and playful way.

Kategooria: Silt:

EELMÜÜK kestab terve juunikuu!!!!

Tom Learns about Money is the perfect book for parents, teachers, and caregivers to teach financial wisdom to children. It is so playful and easy that children can learn it on their own. The book features wonderful role models, Tom and Ellie, who help children learn a happy, entrepreneurial, and positive mindset.

Tom and the readers learn about the consequences of not having knowledge about money, the importance of having three money jars, distinguishing between needs and wants, making wise shopping decisions, understanding borrowing and budgeting, choosing a job, and being entrepreneurial. Tom gains this financial wisdom from his incredibly wise sister, Ellie.

The book contains 10 stories, each providing knowledge and lessons about money. Each story ends with discussion points, wisdom clouds, and a small game to reinforce the knowledge.

The book offers various tools for organising finances, making money, and spending the allowance. Most importantly, the content is presented in a fun and easy-to-understand manner for children.

Learn the real-life money game with joy and ease!

It is best suited for children aged 4–11 but is great for anyone who needs a reminder about the important things in life and wants to gain financial knowledge in a simple and playful way.

 

 

„Tom õpib rahamängu“ on suurepärane abiline emale, isale ja õpetajale, et aidata lapsele rahateadmisi edasi anda. Tegelikult on see raamat nii mänguline ja lihtne, et laps üksigi saab kõik tarkused omandatud. Koos on lihtsalt parem…kvaliteetaeg! 🙂  Laps õpib olema õnnelik, ettevõtlik ja positiivse ellusuhtumisega tänu vahvatele eeskujudele- Tomile ja Ellule ning raamatust loetud tarkustele.

Koos Tomiga saavad lugejad teada, mis juhtub siis, kui rahaasjadest midagi ei tea, miks on vaja kolme rahakassat, kuidas teha vahet tahtistel ja vajadustel, kuidas teha poes tarku valikuid, mis on laenamine ja eelarve ning kuidas valida endale amet ning olla ettevõtlik. Tomile õpetab rahateadmisi õde Ellu, kes on oma vanuse kohta uskumatult tark.

Raamatus on 10 lugu, milles igaühes on olulised rahatarkused ja õppetunnid sees. Iga loo lõpus on arutelu küsimused, tarkusepilvekesed ja väike mäng, mis aitab teemat kinnistada.

Raamatust leiab hulgaliselt tööriistu, kuidas rahaasjad korda saada, kuidas teenida raha ja mida taskurahaga teha. Ja mis peamine, seda kõike mänguliselt ja lapsele lihtsasti mõistetavas keeles.

Päriselu rahamäng selgeks kerguse ja rõõmuga!

Parim vanusele 4-11 aga sobib kõigile, kes soovivad elus oluliste asjade kohta meeldetuletust ning kõige lihtsamalt ja mängulisemalt päriselu rahateadmisi koguda.

Kõvakaaneline, mõõtmetelt sama, mis eestikeelne raamat ja lehekülgede arvult ka sama 🙂

Shopping Cart
Translate »
Scroll to Top