Raamat “Tom õpib rahamängu”

Raamat “Tom õpib rahamängu”

20.00

Kõige populaarsem rahatarkuse raamat lastele, mida on müüdud juba üle 13 000 eksemplari. Raamatusse kirjutatud jutud on suurepärane viis alustada vestlust rahast ja väärtustest.
Kunagi ei ole liiga vara või hilja alustada rahatarkuse õppimisega.

Kategooria: Silt:

Eesti esimese rahatarkuse raamat räägib ühes vahvast poisist nimega Tom, kes läbi igapäevaste eluliste situatsioonide saab teada uusi ja põnevaid teadmisi raha, ettevõtlikkuse ja oluliste väärtuste kohta. Tomile õpetab tarkusi vanem õde Ellu. Vaatamata sellele, et Ellu on alles laps, teab ta uskumatult palju ning oskab oma teadmisi ka vennale selgitada ja õpetada.
Iga peatüki lõpus on arutelu küsimused, mis teevad juturaamatu natuke praktilisemaks. Lisaks aitavad teemat kinnistada iga peatüki lõpus olev mäng ning olulisemad välja toodud tsitaadid tekstist.
Loomulikult on kõik põnevad tarkused mängulises võtmes ja lastele lihtsas ning arusaadavas keeles. Koos Tomiga saavad lugejad teada, et raha ei tee kedagi rikkaks, teadmised seevastu võivad seda teha küll. Lisaks õpite vahet tegema vajadustel ja tahtmistel, kuidas mõistlikult kulutada ja hindu võrrelda. Kindlasti ei puudu ka sellised tähtsad teemad nagu laenamine, eelarve, säästmine, raha teenimine, raha kasvatamine, ametid ning ettevõtlikkus.
Raamatusse kirjutatud jutud on suurepärane viis alustada vestlust rahast ja väärtustest.
Siit leiab palju avastamist nii laps kui ka täiskasvanu.
Autor:Riin Tuttelberg
Toimetaja: Liina Saaremäe-Soidla
Illustraator-Kujundaja: Triin Sarapuu

Shopping Cart
Translate »
Scroll to Top