Juhend „Mina ÕPETAN rahamängu“

Juhend „Mina ÕPETAN rahamängu“

35.00

Juhend „Mina ÕPETAN rahamängu“ kuulub komplekti koos raamatu ja töövihikuga. Tegemist on rahatarkuse baasteemasid käsitleva materjaliga, mis on lõimitav erinevate õppeainetega või kasutatav 35-tunnise õppeaastat läbiva rahatarkuse algkursusega.

Kategooria: Silt:

Juhend „Mina ÕPETAN rahamängu“ kuulub komplekti koos raamatu ja töövihikuga. Tegemist on rahatarkuse baasteemasid käsitleva materjaliga, mis on lõimitav erinevate õppeainetega või kasutatav 35-tunnise õppeaastat läbiva rahatarkuse algkursusena.
Vanuselist sihtrühma on väga keeruline määrata, ent eeskätt on see mõeldud 2.-4. klassi õpilaste juhendajatele, õpetajatele, emadele-isadele ja teistele täiskasvanutele, kes soovivad rahatarkust edendada.
Materjal koosneb 30-st detailsest näidistunnikavast (+ 5-st lisatunni materjalist), tegevusi toetavatest materjalidest ning vastustega õpilase töövihiku töölehtedest.
Juhend sisaldab 16 teemat nagu nt rahatarkuse olemus, unistamine, raha kui maksevahend, kolm rahakassat, raha teenimine, vajadused vs tahtmised, mõistlik kulutamine, eelarve, laenamine, ametid, raha kasvatamine, ettevõtlikkus jne
Iga teema kohta on juhendis välja toodud põhisõnumid, põhitõed, lõiming õppeainega, lisaks loetelu vaja minevatest vahenditest, ideepank ning plaan B.
Juhend on lihtsasti arusaadav, süsteemne ja kasutajasõbralik, rohkete detailide ning sümbolitega.
Formaat: A4
Lehekülgi: 196
Autor: Liina Saaremäe-Soidla
Sisutoimetaja: Riin Tuttelberg
Illustraator: Triin Sarapuu

Shopping Cart
Translate »
Scroll to Top