LAPSEVANEM

Rahatark lapsevanem

Sa soovid, et su laps oleks õnnelik, enesega rahulolev täiskasvanu tulevikus?

Sa ei ole päris kindel, kuidas lapsega eakohaselt rahateemadel rääkida?

Meil on olemas Sulle materjalid, mis aitavad Sul rahatarkust õpetada põnevalt, lihtsalt ja mis peamine lapselikult läbi mänguliste tegevuste.

Juhend õpetajale/juhendajale/lapsevanemale
„Mina ÕPETAN rahamängu

Töövihik õpilastele
Mina ÕPIN rahamängu

Tooteid on võimalik osta eraldi kui ka erinevate kombodena. Väike kombo sisaldab juhendit „Mina ÕPETAN rahamängu“ ja töövihikut „Mina ÕPIN rahamängu“ ning suur kombo sisaldab juhendit „Mina ÕPETAN rahamängu“, töövihikut „Mina ÕPIN rahamängu“ ning raamatut „Tom õpib rahamängu“.

Lisaks leiad 27. tunni Start-Up peatüki ja muud põnevat ABISTAVAD MATERJALID alt

Teiste lapsevanemate kogemused

Raamat on käes ja olen väga rahul. Me pole veel lõpuni jõudnud, aga kolm kassast on juba oma esimesed kopikad kogunud 🙂 

Siiani oleme oma 7a pojaga väga rahul. Tundub, et lapsel on kaa lihtne aru saada, ma ei pea mingis lapsekeeles ümberjutustust tegema, ta saab niisamagi aru.

Lihtne sõnavara, samas on ka keerulisi sõnu toodud ja need siis ka ära seletatud, pildid on väga illustreerivad ja vajalikud ja ilusad värvilised.

Super! Meie peres on see küll ainult kasuks tulnud. 

Ootan juba huviga, kuidas raamat lõppeb:)

Mariliis (7a poja ema) 

Raamat sai soetatud 8 aastasele koolipoisile, kuid ette sai seda loetud hoopis 5 aastastele tüdrukutele. 8 aastased lapsed võiksid raamatut ise lugeda ja siis koos lapsevanemaga küsimusi ja teemasid
arutada, kuid tundub, et natuke väiksematele on see siiski eakohasem. 5 aastased tüdrukud, kes alles hakkavad raha asjadest aru saama ja raha väärtust mõistma on see väga tore raamat. Jutud on lühikesed ja konkreetsed, hõlmates kindlat teemat. Lapsel on lihtsam keskenduda ühele teemale. Jutu lõpus olevad küsimused meeldivad väga väikestele. Tore on küsimuste põhjal jutu sisu läbi arutada ja igapäeva kogemustega seostada.

Toomas (8 a ja 5 a laste isa)

Mulle väga meeldis raamatu kujundus. Praeguseks hetkeks olen ma ise selle läbi lugenud ning isegi endale mõned head nipid sealt leidnud.

Ma tunnen, et hetkel on see minu lapsele veel natuke vara (3,5a), aga samas kibelen, et vaikselt juba mingeid esimesi samme teha, et laps rahateemadega kergelt kurssi viia. Ja saab küll vaikselt sealt endale vastavalt vanusele mõningaid asju juba noppida.

Aitäh teile, et selle raamatu koostasite! Loodan, et see on abiks paljudele lastele esmase finantshariduse saamisel! 🙂

Sirle (3,5 aastase lapse ema)
Shopping Cart
Translate »
Scroll to Top